• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

TEKNOLOJİ

Yüksek Güvenlik Geçiş Kontrol Sistemleri

BYSU Access Kontrol sistem ve yazılımı, personel sayınızın rakamsal karşılığı ne olursa olsun, bünyenizde çalışan personellerin giriş çıkışlarını ve giriş çıkış yaptıkları kapı, turnike gibi sistemleri yetkilendirip, denetleyebilmenizi sağlar. Kurumsal, kamusal ya da şirket bünyesinde, farklı departmanlarınız olsun ya da olmasın, bünyenizde çalışan personellerinizin sadece kendi iş alanlarında faaliyet göstermesini sağlamak ya da çalışanlarınızın saat, gün. hafta yada ay içerisinde hangi giriş ve çıkış noktalarını, hangi zaman aralıklarında kullandığını görmeyi elbette ki bilmek isteriz. Ve tüm bu bilgileri, bölüm, personel yada giriş çıkış noktası baz alınarak farklı raporlama seçenekleriyle görmeyi hangi işletmeci istemez?

Geçiş kontrol sistemlerinde ki asıl amaç, çalışanlarınız ya da misafirlerinizin sadece kendi faaliyet alanlarında bulunmasını ve görev yapmasını sağlamakla birlikte, güvenlik açısından da ciddi önem taşımaktadır. Bizim amacımız, tüm detayları ve olumsuzlukları düşünüp siz yönetici ve şirket sahiplerine, firma bünyesinde güven ve takip unsuru oluşturmaktır.

Sirkülasyonlu giriş çıkışları takip etmek, kağıt, kalem ya da gözlem yardımıyla yapılabilecek bir kontrol olmaktan çıkmıştır. BYSU Access kontrol sistemleri, giriş, çıkış ya da her iki ihtimalinde söz konusu olduğu durumlarda, kart, şifre ya da parmak izi okuyucularımız sayesinde, en ince ayrıntısına kadar, sizi bilgi sahibi yapma görevini üstlenmekle görevlendirilmiş yazılım yada cihazlardır. BYSU Access kontrol yazılımı, size birden fazla bilgisayarda takip yapabilme ve yetkilendirebilme olanağıda sağlar. Bu sayede, kullanıcılarınız, isterseniz sadece programa isterseniz yalnızca Access kontrol cihazlarına müdahale edebilecekler.

BYSU Access kontrol sistemleri, hangi personelinizin, departman yada grubunuzun hangi saat aralıklarında, hangi giriş ve çıkış noktalarından giriş ve çıkış yapabileceğini belirlemenizi sağlayacak sistemler grubudur. Personellerinizin, şirket, bölüm ve departmanlarını belirleyerek, daha sonra personel, bölüm ya da şirket bazında, dilediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz geçiş noktalarının raporlarını alabilmenize olanak sağlar.

Örn: Firmamız bünyesinde 6 adet geçiş noktası bulunduğunu farz edelim. Bunlardan bir tanesi giriş, bir tanesi çıkış noktası olsun. Diğer 4 geçiş noktanız siz ve yöneticileriniz görev yaptığı odalar olsun. X personeli normal şartlarda, kendi faaliyet alanı içerisinde bulunan 1 ve 2. geçiş noktalarını kullanmalıdır. Herkesin gerekli olduğu yerde bulunmasını sağlamak amaçlı olarak kuracağımız sistem sayesinde, bünyenizde bulunan personel ya da misafirlerinizin, hangi gün ve saat aralıklarında, hangi geçiş noktalarını kullanacağını sadece siz belirleyin.

Ayrıca BYSU Access programı içerisinde bulunan, Ziyaretçi takip modülü ile, firmanıza giriş çıkış yapan ziyaretçilerinizin giriş çıkış hareketlerini detaylarıyla görebilirsiniz. Ziyaretçilerinize vereceğiniz RFID kartlar sayesinde, ziyaretçilerinizin, dilediğiniz tarih ve saat aralıklarında, dilediğiniz geçiş noktalarından giriş çıkış yapmalarını sağlayabilir ve kısıtlayabilirsiniz. Ayrıca gelen ziyaretçilerin, hangi personel ya da departmana, hangi saatler arasında ziyarette bulunduğunun raporunu alabilirsiniz.