• info@bysu.com.tr
  • |
  • (0850) 532 2978

TEKNOLOJİ

Anasayfa     /     Teknoloji     /    

Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, nas, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında yaşanan veri kaybı durumunda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. 2005’den günümüze bu alanda sürekli gelişme sağlayan personelimiz, şu anda Türkiye’de bu alanda yapılmış en büyük yatırımları gerçekleştirerek  sahip olmuştur. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir.

Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda (cleanroom) kullanılmasıdır.

Verileriniz sizin için kıymetli ise, teslim edeceğiniz kişi ve firmalardan emin olmanız gerekir.

Veri kurtarma hizmetleri ve teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin sistem mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Yüksek başarı oranı, hızlı hizmet ve işinizin her safhasında bilgi alabilme imkanları ile veri kurtarma hizmetleri alanında firmamız, profesyonel veri kurtarma laboratuvarı olarak faaliyet göstermektedir.

Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarından veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde ettiği kazancın önemli bir kısmını araştırma/geliştirme ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen hard disk ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır.

Yakın bir zaman sürecinde yeni başlattığımız “Yerinde Kurtarma” hizmeti ile artık veri kurtarma hizmetini Türkiye'nin ve Dünyanın bir çok noktasında yerinde hizmet almanız mümkün hale gelmektedir.