Yardımamı İhtiyacınız var

Her Türlü İhtiyacınızda Yanınızdayız

Biz Kimiz ?

BYSU Teknoloji Danışmanlık A.Ş. yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır.

BYSU Teknoloji Danışmanlık A.Ş. yüksek teknolojiye sahip ürünlerin, teknoloji altyapısı ve servislerinin ulusal ve uluslararası pazarlarda geliştirilmesi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır: bilişim güvenliği, geniş bant kablosuz ağlar, e-posta güvenliği, depolama çözümleri, belediye, okul, otel, ofis gibi çok kullanıcılı kablolu ve kablosuz internet hizmeti veren yerler için kimlik doğrulama çözümleri ve kurumsal anti-virüs yazılımı çözümleri.
BYSU Teknoloji dünya çapında strateji, çözümler ve profesyonel servisler için bütünleşmiş iş çözümleri, teknoloji geliştirme ve danışmanlık üzerine uzmanlaşmıştır.

 • Daima Doğru

  Tercihlerinizi sizin istek ve bizim analizlerimizle en doğru kararları verelim!

 • Daima Kararlı

  Deneme yanılma yoluyla değil, noktasal projeler geliştirelim!

 • Daima Hızlı

  En hızlı çözüm ortağınız olalım. Bizim vaktimizde en az sizin kadar değerli!

 • Daima Kalıcı

  İleriye dönük gelişimleri ön görerek daha uzun süre kalıcı uygulamalar yapalım!

Gerisini Bize Bırakın

BYSU ile tanıştıktan sonra siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken sadece izlemek ile yetinecesiniz.

Dünyanın Heryerine

Uzmanlarımız 30'u aşkın ülkede birçok projeye imza atmış ve sürekli yenilikçi bir yol izlemektedir.

Bulut Teknolojisi

İnternetinizin olduğu her yerde elektronik cihazlarınız aracılığı ile bu bilgi ve verilere kolayca ulaşabildiğiniz hizmetlerin tamamına Bulut Teknolojisi denir. Bizde size uygun ve güvenli sistem altyapısını oluşturuyoruz.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde öncü olan BYSU, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

MAKALELER

Tüm Makaleler

HABERLER

Tüm Haberler